Wydawnictwo muzyczne, studio nagraniowe i masteringowe, produkcja audio-video

Michael Vega ” No.1 „

Michael Vega

Michael Vega

Wielkie wejście wielkiego Artysty.

Już 13 – go czerwca b.r. na scenie opolskiego amfiteatru w koncercie ” SuperPremiery ” wystąpi z utworem ” ADHD ” Michael Vega .
Sześć dni po festiwalu, 19 – go czerwca ukaże się w salonach muzycznych i sprzedaży cyfrowej autorski album Artysty p.t. ” No. 1 ” z bonusowym, festiwalowym utworem ” ADHD ” ( utwór dostępny tylko w dystrybucji cyfrowej).

To pierwszy od wielu lat Artysta z polskim rodowodem, który ma szansę zdobyć światowe sceny. To głos, obok którego trudno przejść obojętnie. To wielka osobowość skupiająca na sobie uwagę słuchaczy i dziennikarzy. Michael Vega to Artysta, którego twórczość daleko wykracza poza obowiązujący schemat.
Nasz kraj nareszcie ma szansę dzięki Michaelowi zaprezentować się nie tylko w Polsce ale na arenie międzynarodowej.
Otwórzmy oczy, otwórzmy uszy, uruchommy wszystkie zmysły żeby móc poczuć moc przekazu i energii, którą z każdym utworem na swoim autorskim albumie daje nam Michael Vega. Płyta ” No. 1″ to prawdziwy wehikuł czasu. Możemy niczym w powieści Herberta Georga Wellsa przenieść się z  rockendroll’owych lat 50-tych i 60-tych przez funk lat 70-tych aż do lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Słuchając płyty ” No. 1″  zapomnimy o wszechogarniającej nas cyfrowej rzeczywistości . Będziemy mieli okazję nabrać nowego oddechu i spotkać się z analogową przestrzenią, którą gwarantuje nam realizacja albumu.
Na krążku znajduje się dziesięć utworów z jedenastym bonusowym  ” ADHD ” ( utwór dostępny tylko w dystrybucji cyfrowej).
Nad produkcją muzyczną albumu czuwał team ” Beatroots” Piotr Remiszewski & Piotr Skotnicki, duet współpracujący z czołówką polskich artystów.

Debiutancki krążek Artysty pt. ” No. 1″  ukaże się 19.06.2015 nakładem wydawnictwa Anaconda Productions