Wydawnictwo muzyczne, studio nagraniowe i masteringowe, produkcja audio-video

Michael Vega – nowy album

Michael Vega No.1

Michael Vega – artysta polskiego pochodzenia urodzony w Niemczech. Uczestnik niemieckiej edycji show „The Voice of Germany”.Już w Polsce Michael jeszcze jako Michał Kuczyński startował w III edycji programu Must Be The Music, w którym doszedł do finału. Michael Vega to wokalista obdarzony głosem o niezwykłych możliwościach interpretacyjnych i bardzo ciekawej barwie. Poruszający się ze swobodą na pograniczu pop, jazz, soul, funk.

 

Na przełomie maja i czerwca tego roku odbędzie się premiera debiutanckiej płyty Michaela zatytułowanej „No 1″.  Album wyprodukował team producencki „BEATROOTS” ( znany chociażby ze współpracy z Edytą Górniak). Płyta Michaela to bardzo pozytywny przekaz zawierający się w 10 popowo-swingowo-tanecznych utworach. Premiera pierwszego singla „Maria Love” odbyła się 23 marca 2015.

 

Płyta na polskim rynku (ukaże się również w Niemczech) wydana zostanie przez  Anaconda Productions. Jesienią tego roku Michael Vega zagra główną rolę w musicalu w teatrze Uckermarkische Buhnen Schwedt (Niemcy).

Patronem medialnym albumu i artysty jest TVP 1.