Wydawnictwo muzyczne, studio nagraniowe i masteringowe, produkcja audio-video

Justyna Majkowska

Płyta Justyny Majkowskiej już w sprzedaży.

Justyna Majkowska, kobiecy głos z wielkiej konstelacji Ich Troje, powraca na scenę z płytą bardziej osobistą i lepiej oddającą jej prawdziwe muzyczne oblicze. Nie jest to jednak próba zwykłej autokreacji, ale rzeczywista potrzeba serca ujawnienia tego, co artystkę inspiruje.

Majkowska nie powraca z hukiem i nie próbuje zaszokować swoich przeszłych czy przyszłych fanów. Chce ich natchnąć oraz dotrzeć do nich za pomocą gęstej od uczuć i osobistych przemyśleń solowej płyty pt. ‚Zakochana od jutra’. Koncentrując się na tym, co pobrzmiewa w jej wnętrzu sięga po bardziej klasyczne konstrukty muzyki gitarowej, a jednocześnie umiejętnie unika banalności. Wszystko po to, żeby jej delikatnie płynący kobiecy głos oraz treści, które niesie ze sobą wysuwały się na pierwszy plan tej muzycznej eskapady.

Muzyka lekka w odbiorze oraz przyjemna dla ucha ukazuje optymistyczne oraz pełne nadziei oblicze Majkowskiej. Na swojej solowej płycie odkryła siebie na nowo i pełnią radości z obranej ścieżki zamierza zarażać innych. Płyta godna polecenia na przekór codzienności.

Nad produkcją czuwali Piotr Remiszewski i Mariusz Szaban.

www.justynamajkowska.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>